מי אנחנו
 החודש הזה 
שלום אורח,
לכניסה למערכת לחץ כאן
משתמש חדש ? לחץ כאן 

       

מעון "הלב הקדוש" הוא מעון פנימייתי ציבורי, אשר נוסד בשנת 1976 ע"י נזירות רחמניות, ונמצא ברחוב אלנבי 13 בעיר התחתית של חיפה. המעון נמצא בתוך מנזר עתיק ויפהפה, המיועד לשימור, ומעוצב בצורת האות ח´ והוא כולל קירות עתיקים, קשתות המעוצבות באבן וגג הרעפים מסוגנן, אשר נבנו לפני מאה שנים.

 

המעון מיועד לילדים ונערים עם פיגור שכלי קשה ועמוק, יהודים וערבים, מגיל שנה ועד גיל 21 המגיעים מכל רחבי הארץ. דיירי "הלב הקדוש" הם בעלי מגוון רחב של מוגבלויות ומרביתם סיעודיים מורכבים התלויים באחרים בכל תחומי החיים. 60 דיירי במעון חיים באווירה חמה, נעימה וביתית תוך שימת דגש על נוחות ופרטיות.

 

כל זאת מתאפשר ע"י חדרי הפעילות ומגורים המצוידים במכשור חדיש המאפשר נגישות והתייחסות לכל צרכי הדיירים. וצוות של כ- 90 עובדים בתפקידים שונים הכולל: הנהלה, רופאים, אחיות, מטפלות, מרפאים בעיסוק, פיזיותרפיסטים, קלינאי תקשורת, עו"ס, רכזת חינוך, תזונאית, מורות, סייעות, מדריכי פנאי ועוד.

 

בנוסף, הנזירות, המנהלות את המעון, מהוות מודל לחיקוי עבור כל הצוות בשל מסירותן ונתינן ללא גבולות וללא תמורה. אופי עבודתן ואופיין של הנזירות משרה אוירה של רוגע, שלווה ואמונה הבאים לידי ביטוי בתגובת הדיירים ומשפחותיהם.

אנו, צוות העובדים של מעון "הלב הקדוש" אמונים על מתן שירות איכותי ומקצועי המאפשר לדיירינו לחיות באווירה ביתית וחמה ובאיכות חיים גבוהה המשולבת באיכות סביבתית, המותאמת לצורכיהם הייחודיים.

Powered By : Dynamika